Svarīga informācija esošajiem klientiem par turpmāko rēķinu saņemšanas kārtību

Pašvaldības SIA “Valgums-S” informē, ka sākot ar 2019. gada 1. martu (par 2019. gada februārī saņemtajiem pakalpojumiem) visi klienti, kas ir izvēlējušies saņemt rēķinus elektroniski, uz norādītajiem e-pastiem saņems paziņojumu par sagatavotu rēķinu, bet pats rēķins šim e-pastam nebūs pievienots.

Sagatavotais rēķins būs pieejams pašvaldības SIA “Valgums-S” klientu pašapkalpošanās portālā mans.valgums.eu katram klientam atsevišķi izveidotā profilā. Jaunā rēķinu saņemšanas kārtība ieviesta, lai ievērotu “Fizisko personu datu apstrādes likuma” prasības, kā arī lai novērstu iespēju, ka klients dažādu iemeslu dēļ (saņēmēja e-pastu servera drošības filtru dēļ u.tml.) nesaņem rēķinus.

Sakarā ar jauno rēķinu saņemšanas kārtību, lūdzam klientus, kas vēl nav reģistrējusies pašvaldības SIA “Valgums-S” klientu pašapkalpošanās portālā mans.valgums.eu, to izdarīt līdz 2019. gada 1. martam. Klientu pašapkalpošanās portāla lietošanas instrukcija pieejama PSIA “Valgums-S” mājaslapas galvenajā lapā sadaļā “Noderīgas saites”. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar PSIA “Valgums-S” klientu apkalpošanas speciālisti pa tālruņiem 67944692, 29482361.

Informējam, ka klienti, reģistrējoties pašvaldības SIA “Valgums-S” klientu pašapkalpošanās portālā mans.valgums.eu, savā profilā var aplūkot informāciju par aktuālajiem līgumiem, pēdējiem rēķiniem un rēķinu apmaksu, kā arī nodot komercuzskaites mēraparātu rādījumus.

Vēršam uzmanību, ka klienti, kas līdz 2019. gada 1. martam nebūs reģistrējušies pašvaldības SIA “Valgums-S” klientu pašapkalpošanās portālā mans.valgums.eu, rēķinus turpmāk saņems pa pastu. Katram šādi nosūtītam rēķinam tiks piemērota komisijas maksa 1,42 EUR ar PVN.

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944694
  • Fakss : 66116745