Iedzīvotāj, neesi kūtrs un noskaidro savas iespējas!

Ir jau pagājis vairāk nekā gads, kopš ekspluatācijā nodoti projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, III kārta" ietvaros Salaspilī un Saulkalnē izbūvētie pašteces sadzīves kanalizācijas tīkli. Līdz šī gada 1. jūlijam pieslēgumus centralizētajām kanalizācijas sistēmām realizējušas nedaudz vairāk nekā 80 mājsaimniecības, tādējādi centralizētās kanalizācijas pakalpojumus nodrošinot 246 iedzīvotājiem.

Minētais iedzīvotāju skaits ir tikai aptuveni trešā daļa no iedzīvotāju skaita, kam šādas priekšrocības sniedz realizētais projekts. Norādām, ka vairumā gadījumu, sadzīves kanalizācijas pievadu ir izbūvēti līdz nekustamo īpašumu robežai, kas atvieglo pieslēgumu izveidi, turklāt pieslēgums centralizētajiem tīkliem ir bez maksas.

Iedzīvotāj! Neesi kūtrs un noskaidro savas iespējas centralizēto sadzīves kanalizācijas pakalpojumu izmantošanas uzsākšanai. Pašvaldības SIA "Valgums-S" darbinieki sniegs visu nepieciešamo informāciju par pieslēgumu iespējām un soli pa solim izstāstīs veicamās darbības. Parūpējies par sevi, savu kaimiņu un vidi sev apkārt!

Cerot uz veiksmīgu turpmāko sadarbību un Jūsu Pašvaldības SIA "Valgums-S".

khfonds big

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944694
  • Fakss : 66116745