Pašvaldības SIA Valgums-S izsludina pirms svētku akciju

Nedaudz "sausu" faktu par "slapjām" lietām.

Pašvaldības SIA "Valgums-S" sākot ar 2005. gadu aktīvi ir veikusi ūdenssaimniecības infrastruktūras paplašināšanas un sakārtošanas darbus gan paplašinot un atjaunojot ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklus, gan izbūvējot mūsdienīgas un vides prasībām un nepieciešamajām jaudām atbilstošas ūdens sagatavošanas - atdzelžošanas stacijas, gan notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Darbu realizācijai piesaistīti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda, Salaspils novada domes un paša uzņēmuma finanšu līdzekļi, kopumā 15,6 miljonu eiro apmērā. Bez jau iepriekš minētajām ūdens sagatavošanas un notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, izbūvēti 38,9 km ūdensapgādes un 41 km sadzīves kanalizācijas tīklu, kopumā pieslēgšanos iespēju pie pilsētas ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkliem nodrošinot lielākajai daļai (≈ 96%) Salaspils pilsētas un Saulkalnes ciema iedzīvotāju.

Diemžēl ne visi iedzīvotāji, kam ir nodrošināta šāda pieslēguma izveide, to ir izmantojuši, kam par pamatu ir daudz un dažādi iemesli. Pēc iespējamo pieslēgumu pārbaudes konstatēts, ka vēl līdz šim brīdim 549 mājsaimniecības nav izmantojušas iespēju pieslēgties centralizētajiem ūdensapgādes tīkliem, bet iespēju pieslēgties sadzīves kanalizācijai bez ievērības ir atstājušas 446 mājsaimniecības.

Pastāv arī vēl atsevišķa iedzīvotāju grupa, kas pieslēguma izveides iespēju ir ņēmusi vērā un to ir izmantojusi, bet tas paveikts "klusiņām", pakalpojuma sniedzēju par to neinformējot. Par to liecina pēdējo mēnešu laikā veiktās pieslēgumu pārbaudes, kad izmantojot uzņēmuma rīcībā esošo aprīkojumu, konstatēti 26 nelegāli pieslēgumi pakalpojuma sniedzēja tīkliem.

Vidējās izmaksas, atbilstoši normatīvajam regulējumam, no kurām jāšķiras katram šādam "inženierim" ir no pāris desmitiem līdz pat pusotram tūkstotim eiro, atkarībā no pieslēgto pakalpojumu skaita, pakalpojumu izmantošanas ilguma un citiem kritērijiem.

Lai taupītu resursus nelegālu pieslēgumu atklāšanai un izvairītos no nepatīkamām situācijām nākotnē, Pašvaldības SIA "Valgums-S" šajā pirmssvētku laikā – līdz nākamā gada sākumam, izsludina akciju "No tumsas gaismā, jeb esošu pieslēgumu legalizācija", nepiemērojot kompensāciju. Aicinām visus Salaspils pilsētas, Saulkalnes ciema, Acones, Silabriežu un Guntiņu iedzīvotājus, kuri kādu tīšu vai netīšu iemeslu un apsvērumu dēļ savus nekustamos īpašumus ir pievienojuši centralizētajām ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas sistēmām, par esošo faktu iesniegt iesniegumu Pašvaldības SIA "Valgums-S". Ņemot vērā izsludināto ārkārtas situāciju, iesniegumu var iesniegt elektroniski, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai ievietojot to uzņēmuma pasta kastītē Miera ielā 26a, Salaspilī, vai izmantojot pasta pakalpojumus. Pēc iesnieguma saņemšanas, uzņēmuma darbinieki ar Jums sazināsies, lai informētu par veicamajām darbībām pieslēguma legalizēšanai. Tāpat atgādinām, ka arī pakalpojumu lietošana bez līguma noslēgšanas uzskatāma par nelegālu pieslēgumu, tādēļ aicinām visus pakalpojuma saņēmējus pārliecināties par pakalpojuma līguma spēkā esamību.

Gaišu un mierpilnu svētku gaidīšanas laiku vēlot, Pašvaldības SIA "Valgums-S" kolektīvs.

khfonds big

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944692