Kanalizācijas sistēmu reģistrācijas jautājums joprojām aktuāls

Iestājoties siltākam laikam, atsākas rosība gan mazdārziņos, gan piemājas dārzos, vērīgāki kļūst gan pašu īpašumu īpašnieki, gan kaimiņi. Iespējams tieši šo iemeslu dēļ aizvien biežāk tiek saņemtas iedzīvotāju sūdzības par neatbilstošu individuālo tualešu - decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu kā rezultātā vidē izplatās gan nepatīkamas smakas, gan tiek piesārņota apkārtējā vide.

Tādēļ, lai izvairītos no nevēlamu seku iestāšanās riska, vēlreiz atgādinām par veicamajām darbībām un to secību:

  1. Reģistrējiet savā īpašumā esošo decentralizētās kanalizācijas sistēmu. Reģistrācijas iesniegums elektroniski pieejams šeit. Aizpildītu iesniegumu iespējams nosūtīt pa pastu, adresējot to Pašvaldības SIA “Valgums-S”, Miera ielā 26a, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169, vai ievietot to pasta kastītē pie biroja ieejas durvīm iepriekš norādītajā adresē, vai elektroniska dokumenta veidā, ja tas ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti, nosūtot to uz elektronisko pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Neaizmirstiet pievienot esošās sistēmas tehnisko dokumentāciju!
  2. Ievērojiet Paziņojumā par reģistrāciju noteikto minimālo sistēmas izvešanas biežumu.
  3. Asenizācijas pakalpojumu saņemšanai izvēlieties tikai tos asenizācijas pakalpojumu sniedzējus, kas ir reģistrēti Salaspils novada domes uzturētajā asenizatoru reģistrā. Aktuālā informācija par reģistrētajiem komersantiem pieejama Salaspils novada domes mājaslapā.
  4. Asenizācijas vai sistēmas apkopes pakalpojumu saņemšanas apliecinošus dokumentus iesniedziet Decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistra uzturētājam – Pašvaldības SIA “Valgums-S”. Dokumentus iespējams iesniegt gan tūlīt pēc pakalpojuma saņemšanas, gan arī līdz kārtējā gada 1. martam par iepriekšējo kalendāro gadu.
  5. Esiet vērīgi un sekojiet līdzi savā īpašumā esošās decentralizētās kanalizācijas sistēmas tehniskajam stāvoklim un pieskatiet arī kaimiņos esošās sistēmas!


Lai laba raža, svaigs gaiss un tīra vide katram no mums!

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944692