Pašvaldības SIA “Valgums-S” piešķirts statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta”

2022.gadā piedalījāmies Sabiedrības integrācijas fonda īstenotajā programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta” novērtējumā. Šī statusa piešķiršana ir balstīta ne tikai uz likumdošanā noteikto prasību ievērošanu attiecībā uz ģimenēm ar bērniem, bet arī uz papildu iniciatīvām un aktivitātēm, kas ļauj rūpēties par visu darbinieku privātās un profesionālās dzīves harmoniju. Statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta” tiek piešķirts uz diviem gadiem.

Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas darba vides attīstību Latvijā un vairot sabiedrības izpratni par to, ko nozīmē ģimenēm draudzīga darbavieta. Iniciatīvas ietvaros ir iespēja ne tikai pieteikties darba vides izvērtējumam, bet organizācijām arī tiek piedāvāta virkne praktisku padomu un instrumentu, kā ieviest attiecīgas prakses savā darba vietā.

Esam jau uzsākuši realizēt saņemtos ieteikumus ar mērķi radīt mūsu darbiniekiem vēl draudzīgāku darba vidi un saglabāt “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu.

Vairāk par programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta” pieejama: https://vietagimenei.lv/gimenei-draudziga-darbavieta/par-programmu/

Lepojamies ar statusa iegūšanu! Darbs ar šo neapstājas, turpinām attīstīties.

 

 

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944692