Ūdens sagatavošanai Salaspilī turpmāk tiks izmantota saules enerģija

Šī gada 24. maijā starp Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un Pašvaldības SIA “Valgums-S” tika parakstīts Līgums par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Saules elektrostacijas ar jaudu 40 kW būvniecība Salaspils ūdens sagatavošanas iekārtās, nekustamā īpašumā Zviedru ielā 7, Salaspilī, Salaspils novadā, elektroenerģijas izmantošanai pašu vajadzībām”, Nr. Nr.4.2.2.0/21/A/012 īstenošanu. Šī gada 28.septembrī Salaspils novada pašvaldības iestāde “Salaspils novada Būvvalde” ir izdevusi aktu par būves pieņemšanu ekspluatācijā, bet šī gada 13.oktobrī no AS “Sadales tīkls” saņemta atļauja elektrostacijas pieslēgšanai paralēlam darbam ar AS “Sadales tīkls” sistēmu. Līdz ar to visi darbi objektā ir noslēgušies un ūdens sagatavošanai Salaspilī turpmāk tiks izmantota saules radīta enerģija.

Lasīt tālāk ...

Saules eletrostacijas izbūves projekts straujiem soļiem tuvojas noslēgumam

Jau iepriekš bijām informējuši par darbu virzību Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Saules elektrostacijas ar jaudu 40 kW būvniecība Salaspils ūdens sagatavošanas iekārtās, nekustamā īpašumā Zviedru ielā 7, Salaspilī, Salaspils novadā, elektroenerģijas izmantošanai pašu vajadzībām” ietvaros un tagad ar prieku varam paziņot par to, ka šī gada 28.septembrī no Salaspils novada pašvaldības iestādes

Lasīt tālāk ...

Saules eletrostacijas izbūves darbi rit pilnā sparā

Neskatoties uz to, ka līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Saules elektrostacijas ar jaudu 40 kW būvniecība Salaspils ūdens sagatavošanas iekārtās, nekustamā īpašumā Zviedru ielā 7, Salaspilī, Salaspils novadā, elektroenerģijas izmantošanai pašu vajadzībām”, Nr. Nr.4.2.2.0/21/A/012 īstenošanu tika parakstīts samērā nesen, darbi objektā jau rit pilnā sparā.

Lasīt tālāk ...

Noslēdzoties gadam, noslēdzas arī ūdenssaimniecības projekta III kārta

Ar prieku paziņojam, ka ar šī gada 13. decembra Salaspils novada pašvaldības iestādes “Salaspils novada Būvvalde” Aktu par inženierbūves pieņemšanu  ekspluatācijā, ekspluatācijā pieņemta pēdējā no projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, III kārta” daļām – “Spiedvads Saulkalne - Salaspils”.

Lasīt tālāk ...

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944692