Noslēdzoties gadam, noslēdzas arī ūdenssaimniecības projekta III kārta

Ar prieku paziņojam, ka ar šī gada 13. decembra Salaspils novada pašvaldības iestādes “Salaspils novada Būvvalde” Aktu par inženierbūves pieņemšanu  ekspluatācijā, ekspluatācijā pieņemta pēdējā no projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, III kārta” daļām – “Spiedvads Saulkalne - Salaspils”.

Lasīt tālāk ...

Projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, III kārta” realizācija tuvojas noslēgumam

Jau iepriekš informējām, ka pēc tehnoloģiskā pārtraukuma beigām, šī gada 10. jūlijā tika atsākti projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, III kārta” piektā posma “Spiedvads Saulkalne - Salaspils” izbūves darbi. Pašlaik darbi jau ir noslēguma fāzē – aktīvos būvdarbus plānots pabeigt līdz oktobra beigām, paralēli veicot arī būvniecības skarto teritoriju labiekārtošanas darbus. Ja atlikušo darbu veikšanas gaitā neradīsies būtiski šķēršļi un laika apstākļi būs labvēlīgi, plānots, ka projekta V posms ekspluatācijā tiks nodots līdz novembra beigām.

Lasīt tālāk ...

Kontakti

  • Adrese : Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169
  • E-pasts : info@valgums.eu
  • Tālrunis : 67944692